Ethertronics/AVX 1004292PT-AA10L0100
部品番号
1004292PT-AA10L0100
メーカー
Ethertronics/AVX
カテゴリ:
RF アンテナ
パッケージ
データシート
日文版1004292PT-AA10L0100.pdf
説明
ANTENNA ASSY, WLANA PT 100
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 1004292PT-AA10L0100 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 1004292PT-AA10L0100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1004292PT-AA10L0100?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
画像 1002857 1002427 1004795 9000440 1004138
メーカー Ethertronics/AVX Ethertronics/AVX Ethertronics/AVX Ethertronics/AVX Ethertronics/AVX
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
FrequencyGroup SHF (f > 4GHz) SHF (f > 4GHz) SHF (f > 4GHz) SHF (f > 4GHz) SHF (f > 4GHz)
Frequency(Center/Band) 5.4875GHz 5.4875GHz 5.4875GHz 5.4875GHz 5.4875GHz
FrequencyRange 5.15GHz ~ 5.825GHz 5.15GHz ~ 5.825GHz 5.15GHz ~ 5.825GHz 5.15GHz ~ 5.825GHz 5.15GHz ~ 5.825GHz
AntennaType PCB Trace PCB Trace PCB Trace PCB Trace PCB Trace
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 2 2 2 2 2
ReturnLoss - - - - -
Gain 4.8dBi 4.8dBi 4.8dBi 4.8dBi 4.8dBi
Power-Max 2 W 2 W 2 W 2 W 2 W
Features Cable - 100mm Cable - 100mm Cable - 100mm Cable - 100mm Cable - 100mm
Termination U.FL U.FL U.FL U.FL U.FL
IngressProtection - - - - -
MountingType Adhesive Adhesive Adhesive Adhesive Adhesive
Height(Max) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm)