Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1201M2S1V3QE2.
| 画像 |
| メーカー | C&K | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 | 1000 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT |
| ContactTiming | Not Specified | Not Specified | Not Specified | Not Specified | Not Specified |
| SwitchFunction | On-On | On-On | On-On | On-On | On-On |
| CurrentRating(Amps) | 6A (AC/DC) | 6A (AC/DC) | 6A (AC/DC) | 6A (AC/DC) | 6A (AC/DC) |
| VoltageRating-AC | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V |
| VoltageRating-DC | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V |
| ActuatorType | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| ActuatorLength | 0.66mm | 0.66mm | 0.66mm | 0.66mm | 0.66mm |