1.5KE300CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE300CA.
| 画像 |
| Series | 1.5KE | 1.5KE | 1.5KE | 1.5KE | 1.5KE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 256V | 256V | 256V | 256V | 256V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 285V | 285V | 285V | 285V | 285V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 414V | 414V | 414V | 414V | 414V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 3.7A | 3.7A | 3.7A | 3.7A | 3.7A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |