1.5KE480A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1.5KE480A.
| 画像 |
| Series | 1.5KE | 1.5KE | 1.5KE | 1.5KE | 1.5KE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 408V | 408V | 408V | 408V | 408V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 456V | 456V | 456V | 456V | 456V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 658V | 658V | 658V | 658V | 658V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 2.3A | 2.3A | 2.3A | 2.3A | 2.3A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |