Panjit International Inc. 1.5SMC27A-AU_R2_000A1
部品番号
1.5SMC27A-AU_R2_000A1
メーカー
Panjit International Inc.
カテゴリ:
TVS - ダイオード
パッケージ
DO-214AB, SMC
データシート
日文版1.5SMC27A-AU_R2_000A1.pdf
説明
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 1.5SMC27A-AU_R2_000A1 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 1.5SMC27A-AU_R2_000A1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC27A-AU_R2_000A1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 23.1V 23.1V 23.1V 23.1V 23.1V
Voltage-Breakdown(Min) 25.7V 25.7V 25.7V 25.7V 25.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 37.5V 37.5V 37.5V 37.5V 37.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 40A 40A 40A 40A 40A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)