NorComp Inc. 173-E37-211R141
部品番号
173-E37-211R141
メーカー
NorComp Inc.
カテゴリ:
D-Sub コネクタ
パッケージ
データシート
日文版173-E37-211R141.pdf
説明
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 173-E37-211R141 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 173-E37-211R141 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 173-E37-211R141?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー NorComp Inc. NorComp Inc. NorComp Inc. NorComp Inc. NorComp Inc.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series 173-E, M Series 173-E, M Series 173-E, M Series 173-E, M Series 173-E, M Series
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ConnectorStyle D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub D-Sub
NumberofPositions 37 37 37 37 37
NumberofRows 2 2 2 2 2
ShellSizeConnectorLayout 4 (DC, C) 4 (DC, C) 4 (DC, C) 4 (DC, C) 4 (DC, C)
ContactType Signal Signal Signal Signal Signal
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
PrimaryMaterial - - - - -
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
ContactFinishThickness Flash Flash Flash Flash Flash
IngressProtection - - - - -
MaterialFlammabilityRating UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0 UL94 V-0
CurrentRating(Amps) 5A 5A 5A 5A 5A
BacksetSpacing 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm) 0.283 (7.20mm)