Bourns Inc. 4308H-101-243
部品番号
4308H-101-243
メーカー
Bourns Inc.
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
8-SIP
データシート
日文版4308H-101-243.pdf
説明
RES ARRAY 7 RES 24K OHM 8SIP
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 4308H-101-243 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 4308H-101-243 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4308H-101-243?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4308H-101-243.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case 8-SIP 8-SIP 8-SIP 8-SIP 8-SIP
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series 4300H 4300H 4300H 4300H 4300H
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 24k 24k 24k 24k 24k
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 7 7 7 7 7
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 300mW 300mW 300mW 300mW 300mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.784 L x 0.085 W (19.91mm x 2.16mm) 0.784 L x 0.085 W (19.91mm x 2.16mm) 0.784 L x 0.085 W (19.91mm x 2.16mm) 0.784 L x 0.085 W (19.91mm x 2.16mm) 0.784 L x 0.085 W (19.91mm x 2.16mm)