Bourns Inc. 4310R-102-102F
部品番号
4310R-102-102F
メーカー
Bourns Inc.
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
10-SIP
データシート
日文版4310R-102-102F.pdf
説明
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 4310R-102-102F on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 4310R-102-102F price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4310R-102-102F?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case 10-SIP 10-SIP 10-SIP 10-SIP 10-SIP
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series 4300R 4300R 4300R 4300R 4300R
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 1k 1k 1k 1k 1k
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
NumberofResistors 5 5 5 5 5
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C 50ppm/°C
NumberofPins 10 10 10 10 10
PowerPerElement 300mW 300mW 300mW 300mW 300mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.984 L x 0.085 W (24.99mm x 2.16mm) 0.984 L x 0.085 W (24.99mm x 2.16mm) 0.984 L x 0.085 W (24.99mm x 2.16mm) 0.984 L x 0.085 W (24.99mm x 2.16mm) 0.984 L x 0.085 W (24.99mm x 2.16mm)