Bourns Inc. 4606X-101-333LF
部品番号
4606X-101-333LF
メーカー
Bourns Inc.
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
6-SIP
データシート
日文版4606X-101-333LF.pdf
説明
RES ARRAY 5 RES 33K OHM 6SIP
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 4606X-101-333LF on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 4606X-101-333LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4606X-101-333LF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case 6-SIP 6-SIP 6-SIP 6-SIP 6-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 4600X 4600X 4600X 4600X 4600X
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 33k 33k 33k 33k 33k
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 5 5 5 5 5
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 6 6 6 6 6
PowerPerElement 200mW 200mW 200mW 200mW 200mW
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.598 L x 0.098 W (15.19mm x 2.49mm) 0.598 L x 0.098 W (15.19mm x 2.49mm) 0.598 L x 0.098 W (15.19mm x 2.49mm) 0.598 L x 0.098 W (15.19mm x 2.49mm) 0.598 L x 0.098 W (15.19mm x 2.49mm)