Vishay Cera-Mite 564R3DF0Q39
部品番号
564R3DF0Q39
メーカー
Vishay Cera-Mite
カテゴリ:
セラミック コンデンサ
パッケージ
Radial, Disc
データシート
日文版564R3DF0Q39.pdf
説明
CAP CER 39PF 3KV RADIAL
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 564R3DF0Q39 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 564R3DF0Q39 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 564R3DF0Q39?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 564R3DF0Q39.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Vishay Cera-Mite Vishay Cera-Mite Vishay Cera-Mite Vishay Cera-Mite Vishay Cera-Mite
Package/Case Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc Radial, Disc
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Cera-Mite 564R Cera-Mite 564R Cera-Mite 564R Cera-Mite 564R Cera-Mite 564R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 39 pF 39 pF 39 pF 39 pF 39 pF
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Voltage-Rated 3000V (3kV) 3000V (3kV) 3000V (3kV) 3000V (3kV) 3000V (3kV)
TemperatureCoefficient - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
Features - - - - -
Ratings - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
FailureRate - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.291 Dia (7.40mm) 0.291 Dia (7.40mm) 0.291 Dia (7.40mm) 0.291 Dia (7.40mm) 0.291 Dia (7.40mm)
Height-Seated(Max) 0.480 (12.20mm) 0.480 (12.20mm) 0.480 (12.20mm) 0.480 (12.20mm) 0.480 (12.20mm)
Thickness(Max) - - - - -
LeadSpacing 0.252 (6.40mm) 0.252 (6.40mm) 0.252 (6.40mm) 0.252 (6.40mm) 0.252 (6.40mm)