Visual Communications Company - VCC 6S6LS30-CWW
部品番号
6S6LS30-CWW
メーカー
Visual Communications Company - VCC
カテゴリ:
LED - ランプ交換品
パッケージ
データシート
日文版6S6LS30-CWW.pdf
説明
LED LAMP E12 CANDELABRA BASE 30V
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 6S6LS30-CWW on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 6S6LS30-CWW price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 6S6LS30-CWW?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 6S6LS30-CWW.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Size/Dimension 0.591 Dia x 1.661 H (15.00mm x 42.20mm) 0.591 Dia x 1.661 H (15.00mm x 42.20mm) 0.591 Dia x 1.661 H (15.00mm x 42.20mm) 0.591 Dia x 1.661 H (15.00mm x 42.20mm) 0.591 Dia x 1.661 H (15.00mm x 42.20mm)
Wavelength - - - - -
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 30V AC/DC 30V AC/DC 30V AC/DC 30V AC/DC 30V AC/DC