Renesas Electronics America Inc 70V3589S133BCI8
部品番号
70V3589S133BCI8
メーカー
Renesas Electronics America Inc
カテゴリ:
メモリ
パッケージ
256-LBGA
データシート
日文版70V3589S133BCI8.pdf
説明
IC SRAM 2MBIT PARALLEL 256CABGA
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 70V3589S133BCI8 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 70V3589S133BCI8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 70V3589S133BCI8?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns
Voltage-Supply 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V