71T75602S150BGI.pdf
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MemoryType | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile |
| MemoryFormat | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM |
| MemoryInterface | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel |
| ClockFrequency | 150 MHz | 150 MHz | 150 MHz | 150 MHz | 150 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 3.8 ns | 3.8 ns | 3.8 ns | 3.8 ns | 3.8 ns |
| Voltage-Supply | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V |