Renesas Electronics America Inc 72V253L6PFG8
部品番号
72V253L6PFG8
メーカー
Renesas Electronics America Inc
カテゴリ:
ロジック - FIFO メモリ
パッケージ
80-LQFP
データシート
日文版72V253L6PFG8.pdf
説明
IC FIFO 4096X18 6NS 80QFP
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 72V253L6PFG8 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 72V253L6PFG8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72V253L6PFG8?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V253L6PFG8.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 72V 72V 72V 72V 72V
ProductStatus Active Active Active Active Active
Function Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
DataRate 166MHz 166MHz 166MHz 166MHz 166MHz
AccessTime 4ns 4ns 4ns 4ns 4ns
Voltage-Supply 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
BusDirectional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport Yes Yes Yes Yes Yes
RetransmitCapability Yes Yes Yes Yes Yes
FWFTSupport Yes Yes Yes Yes Yes
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C