Renesas Electronics America Inc 72V3660L7-5BBI
部品番号
72V3660L7-5BBI
メーカー
Renesas Electronics America Inc
カテゴリ:
ロジック - FIFO メモリ
パッケージ
144-BGA
データシート
日文版72V3660L7-5BBI.pdf
説明
IC FIFO SS 4096X36 7-5NS 144BGA
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 72V3660L7-5BBI on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 72V3660L7-5BBI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72V3660L7-5BBI?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series 72V 72V 72V 72V 72V
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
MemorySize 144K (4K x 36) 144K (4K x 36) 144K (4K x 36) 144K (4K x 36) 144K (4K x 36)
Function Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
DataRate 133.3MHz 133.3MHz 133.3MHz 133.3MHz 133.3MHz
AccessTime 5ns 5ns 5ns 5ns 5ns
Voltage-Supply 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V 3.15 V ~ 3.45 V
Current-Supply(Max) 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
BusDirectional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport Yes Yes Yes Yes Yes
RetransmitCapability Yes Yes Yes Yes Yes
FWFTSupport Yes Yes Yes Yes Yes
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C