CTS Resistor Products 744C083821JP
部品番号
744C083821JP
メーカー
CTS Resistor Products
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
2012, Concave, Long Side Terminals
データシート
日文版744C083821JP.pdf
説明
RES ARRAY 4 RES 820 OHM 2012
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 744C083821JP on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 744C083821JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 744C083821JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 744C083821JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series 744 744 744 744 744
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 820 820 820 820 820
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm)