CTS Resistor Products 745C101202JP
部品番号
745C101202JP
メーカー
CTS Resistor Products
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
データシート
日文版745C101202JP.pdf
説明
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 2512
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 745C101202JP on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 745C101202JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 745C101202JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 745C101202JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 745 745 745 745 745
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 2k 2k 2k 2k 2k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 8 8 8 8 8
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 10 10 10 10 10
PowerPerElement 63mW 63mW 63mW 63mW 63mW
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.252 L x 0.122 W (6.40mm x 3.10mm) 0.252 L x 0.122 W (6.40mm x 3.10mm) 0.252 L x 0.122 W (6.40mm x 3.10mm) 0.252 L x 0.122 W (6.40mm x 3.10mm) 0.252 L x 0.122 W (6.40mm x 3.10mm)