CTS Resistor Products 746X101223JP
部品番号
746X101223JP
メーカー
CTS Resistor Products
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
データシート
日文版746X101223JP.pdf
説明
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 1206
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 746X101223JP on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 746X101223JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 746X101223JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 746X101223JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series 746 746 746 746 746
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 22k 22k 22k 22k 22k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 8 8 8 8 8
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 10 10 10 10 10
PowerPerElement 31mW 31mW 31mW 31mW 31mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)