CTS Resistor Products 752081103JP
部品番号
752081103JP
メーカー
CTS Resistor Products
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
8-SRT
データシート
日文版752081103JP.pdf
説明
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order 752081103JP on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the 752081103JP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 752081103JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 752081103JP.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 8-SRT 8-SRT 8-SRT 8-SRT 8-SRT
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 752 752 752 752 752
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 10k 10k 10k 10k 10k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 7 7 7 7 7
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 80mW 80mW 80mW 80mW 80mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.465 L x 0.080 W (11.81mm x 2.03mm) 0.465 L x 0.080 W (11.81mm x 2.03mm) 0.465 L x 0.080 W (11.81mm x 2.03mm) 0.465 L x 0.080 W (11.81mm x 2.03mm) 0.465 L x 0.080 W (11.81mm x 2.03mm)