| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 7S | 7S | 7S | 7S | 7S |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| CoilVoltage | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| ContactRating(Current) | 6 A | 6 A | 6 A | 6 A | 6 A |
| SwitchingVoltage | 250VAC - Nom | 250VAC - Nom | 250VAC - Nom | 250VAC - Nom | 250VAC - Nom |
| MustOperateVoltage | 9.6 VDC | 9.6 VDC | 9.6 VDC | 9.6 VDC | 9.6 VDC |
| MustReleaseVoltage | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC | 1.2 VDC |
| OperateTime | 12 ms | 12 ms | 12 ms | 12 ms | 12 ms |
| ReleaseTime | 10 ms | 10 ms | 10 ms | 10 ms | 10 ms |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C | -40°C ~ 70°C |