969M101-16-3-050.pdf
| 画像 |
| メーカー | Cicoil | Cicoil | Cicoil | Cicoil | Cicoil |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable |
| NumberofConductors | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Pitch | - | - | - | - | - |
| Length | 50.0' (15.24m) | 50.0' (15.24m) | 50.0' (15.24m) | 50.0' (15.24m) | 50.0' (15.24m) |
| WireGauge | 16 AWG | 16 AWG | 16 AWG | 16 AWG | 16 AWG |
| ConductorStrand | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| JacketColor | Clear | Clear | Clear | Clear | Clear |
| RibbonThickness | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) |
| RibbonWidth | 0.370 (9.40mm) | 0.370 (9.40mm) | 0.370 (9.40mm) | 0.370 (9.40mm) | 0.370 (9.40mm) |
| Jacket(Insulation)Material | Flexx-Sil™ | Flexx-Sil™ | Flexx-Sil™ | Flexx-Sil™ | Flexx-Sil™ |
| Voltage | 20 kV | 20 kV | 20 kV | 20 kV | 20 kV |