Microchip Technology A42MX36-1BG272
部品番号
A42MX36-1BG272
メーカー
Microchip Technology
カテゴリ:
組み込み - FPGA (フィールド プログラマブル ゲート アレイ)
パッケージ
272-BBGA
データシート
日文版A42MX36-1BG272.pdf
説明
IC FPGA 202 I/O 272BGA
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order A42MX36-1BG272 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the A42MX36-1BG272 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A42MX36-1BG272?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 272-BBGA 272-BBGA 272-BBGA 272-BBGA 272-BBGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MX MX MX MX MX
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofLABs/CLBs - - - - -
NumberofLogicElements/Cells - - - - -
TotalRAMBits 2560 2560 2560 2560 2560
NumberofI/O 202 202 202 202 202
NumberofGates 54000 54000 54000 54000 54000
Voltage-Supply 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)