Abracon LLC ACAG0301-2450-T
部品番号
ACAG0301-2450-T
メーカー
Abracon LLC
カテゴリ:
RF アンテナ
パッケージ
データシート
日文版ACAG0301-2450-T.pdf
説明
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order ACAG0301-2450-T on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the ACAG0301-2450-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ACAG0301-2450-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Series ACAG ACAG ACAG ACAG ACAG
ProductStatus Active Active Active Active Active
FrequencyGroup UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency(Center/Band) 2.45GHz 2.45GHz 2.45GHz 2.45GHz 2.45GHz
FrequencyRange 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.4GHz ~ 2.5GHz
AntennaType Chip Chip Chip Chip Chip
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 2 2 2 2 2
ReturnLoss - - - - -
Gain 5.19dBi 5.19dBi 5.19dBi 5.19dBi 5.19dBi
Power-Max - - - - -
Features - - - - -
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
IngressProtection - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)