Anatech Electronics Inc. AE460B11815
部品番号
AE460B11815
メーカー
Anatech Electronics Inc.
カテゴリ:
RF フィルター
パッケージ
Module, SMA Connectors
データシート
AE460B11815.pdf
説明
460 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order AE460B11815 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the AE460B11815 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AE460B11815?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE460B11815.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 460MHz Center 460MHz Center 460MHz Center 460MHz Center 460MHz Center
Bandwidth 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 5.827 L x 2.756 W (148.00mm x 70.00mm) 5.827 L x 2.756 W (148.00mm x 70.00mm) 5.827 L x 2.756 W (148.00mm x 70.00mm) 5.827 L x 2.756 W (148.00mm x 70.00mm) 5.827 L x 2.756 W (148.00mm x 70.00mm)