Taiyo Yuden AF116M157502-T
部品番号
AF116M157502-T
メーカー
Taiyo Yuden
カテゴリ:
RF アンテナ
パッケージ
データシート
日文版AF116M157502-T.pdf
説明
RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order AF116M157502-T on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the AF116M157502-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF116M157502-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
RFFamily/Standard Navigation Navigation Navigation Navigation Navigation
FrequencyGroup UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz) UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency(Center/Band) 1.575GHz 1.575GHz 1.575GHz 1.575GHz 1.575GHz
FrequencyRange 1.574GHz ~ 1.576GHz 1.574GHz ~ 1.576GHz 1.574GHz ~ 1.576GHz 1.574GHz ~ 1.576GHz 1.574GHz ~ 1.576GHz
AntennaType Chip Chip Chip Chip Chip
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 3 3 3 3 3
ReturnLoss - - - - -
Gain 1dBi 1dBi 1dBi 1dBi 1dBi
Power-Max - - - - -
Features - - - - -
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
IngressProtection - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.063 (1.60mm) 0.063 (1.60mm) 0.063 (1.60mm) 0.063 (1.60mm) 0.063 (1.60mm)