AM-HRR30-433.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM-HRR30-433.
| 画像 |
| メーカー | RF Solutions | RF Solutions | RF Solutions | RF Solutions | RF Solutions |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Frequency | 433MHz | 433MHz | 433MHz | 433MHz | 433MHz |
| Sensitivity | -105dBm | -105dBm | -105dBm | -105dBm | -105dBm |
| DataRate(Max) | 4.8kbps | 4.8kbps | 4.8kbps | 4.8kbps | 4.8kbps |
| ModulationorProtocol | AM | AM | AM | AM | AM |
| Current-Receiving | 2.5mA | 2.5mA | 2.5mA | 2.5mA | 2.5mA |
| MemorySize | - | - | - | - | - |
| AntennaConnector | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V |
| OperatingTemperature | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C | -25°C ~ 85°C |