| 画像 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| DiodeType | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky |
| Voltage-DCReverse(Vr)(Max) | 70 V | 70 V | 70 V | 70 V | 70 V |
| Current-AverageRectified(Io)(perDiode) | 70mA (DC) | 70mA (DC) | 70mA (DC) | 70mA (DC) | 70mA (DC) |
| Voltage-Forward(Vf)(Max)@If | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| ReverseRecoveryTime(trr) | 5 ns | 5 ns | 5 ns | 5 ns | 5 ns |
| Current-ReverseLeakage@Vr | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V |