BAS70-05-7-F.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BAS70-05-7-F.
| 画像 |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| DiodeType | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky |
| Voltage-DCReverse(Vr)(Max) | 70 V | 70 V | 70 V | 70 V | 70 V |
| Current-AverageRectified(Io)(perDiode) | 70mA (DC) | 70mA (DC) | 70mA (DC) | 70mA (DC) | 70mA (DC) |
| Voltage-Forward(Vf)(Max)@If | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA | 1 V @ 15 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| ReverseRecoveryTime(trr) | 5 ns | 5 ns | 5 ns | 5 ns | 5 ns |
| Current-ReverseLeakage@Vr | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V | 100 nA @ 50 V |