BK2125HS330-TV.pdf
| 画像 |
| メーカー | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | BK | BK | BK | BK | BK |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| FilterType | - | - | - | - | - |
| NumberofLines | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Impedance@Frequency | 33 Ohms @ 100 MHz | 33 Ohms @ 100 MHz | 33 Ohms @ 100 MHz | 33 Ohms @ 100 MHz | 33 Ohms @ 100 MHz |
| CurrentRating(Max) | 1.2A | 1.2A | 1.2A | 1.2A | 1.2A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm | 50mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Height(Max) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) | 0.041 (1.05mm) |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |