Chilisin Electronics BPCF00131375151M00
部品番号
BPCF00131375151M00
メーカー
Chilisin Electronics
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Nonstandard
データシート
日文版BPCF00131375151M00.pdf
説明
INDUCTOR POWER
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order BPCF00131375151M00 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the BPCF00131375151M00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPCF00131375151M00?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BPCF BPCF BPCF BPCF BPCF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.6 A 1.6 A 1.6 A 1.6 A 1.6 A
Current-Saturation(Isat) 1.5A 1.5A 1.5A 1.5A 1.5A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 175mOhm 175mOhm 175mOhm 175mOhm 175mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz