BR60-1RJ8.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BR60-1RJ8.
| 画像 |
| メーカー | Riedon | Riedon | Riedon | Riedon | Riedon |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | BR | BR | BR | BR | BR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 Ohms | 1 Ohms | 1 Ohms | 1 Ohms | 1 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 60W | 60W | 60W | 60W | 60W |
| Composition | Metal Clad | Metal Clad | Metal Clad | Metal Clad | Metal Clad |
| TemperatureCoefficient | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C |
| CoatingHousingType | - | - | - | - | - |
| MountingFeature | Brackets | Brackets | Brackets | Brackets | Brackets |
| Size/Dimension | 3.937 L x 1.614 W (100.00mm x 41.00mm) | 3.937 L x 1.614 W (100.00mm x 41.00mm) | 3.937 L x 1.614 W (100.00mm x 41.00mm) | 3.937 L x 1.614 W (100.00mm x 41.00mm) | 3.937 L x 1.614 W (100.00mm x 41.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) | 0.886 (22.50mm) |
| LeadStyle | Quick Connects, 0.250 (6.35mm) | Quick Connects, 0.250 (6.35mm) | Quick Connects, 0.250 (6.35mm) | Quick Connects, 0.250 (6.35mm) | Quick Connects, 0.250 (6.35mm) |