BWCC00201208670M02.pdf
| 画像 |
| Series | BWCC | BWCC | BWCC | BWCC | BWCC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line | Signal Line |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | 67 Ohms @ 100 MHz | 67 Ohms @ 100 MHz | 67 Ohms @ 100 MHz | 67 Ohms @ 100 MHz | 67 Ohms @ 100 MHz |
| Inductance@Frequency | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Max) | 1.2A | 1.2A | 1.2A | 1.2A | 1.2A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm | 250mOhm |
| VoltageRating-DC | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) | 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) | 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) | 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) | 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) |
| Height(Max) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) |