Chilisin Electronics BWCM001107052N7CH8
部品番号
BWCM001107052N7CH8
メーカー
Chilisin Electronics
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
0402 (1005 Metric)
データシート
日文版BWCM001107052N7CH8.pdf
説明
INDUCTOR RF
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order BWCM001107052N7CH8 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the BWCM001107052N7CH8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BWCM001107052N7CH8?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BWCM BWCM BWCM BWCM BWCM
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 47mOhm Max 47mOhm Max 47mOhm Max 47mOhm Max 47mOhm Max
Q@Freq 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 14GHz 14GHz 14GHz 14GHz 14GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz