Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZX384C6V2-E3-18
部品番号
BZX384C6V2-E3-18
メーカー
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
カテゴリ:
ダイオード - ツェナー - シングル
パッケージ
SC-76, SOD-323
データシート
日文版BZX384C6V2-E3-18.pdf
説明
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order BZX384C6V2-E3-18 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the BZX384C6V2-E3-18 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BZX384C6V2-E3-18?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BZX384 BZX384 BZX384 BZX384 BZX384
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW 200 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 10 Ohms 10 Ohms 10 Ohms 10 Ohms 10 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Operating Temperature 6.2 V 6.2 V 6.2 V 6.2 V 6.2 V
Supplier Device Package 3 µA @ 4 V 3 µA @ 4 V 3 µA @ 4 V 3 µA @ 4 V 3 µA @ 4 V