C3292-16.384.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C3292-16.384.
| 画像 |
| Series | C3292 | C3292 | C3292 | C3292 | C3292 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 16.384 MHz | 16.384 MHz | 16.384 MHz | 16.384 MHz | 16.384 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL |
| Voltage-Supply | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 60mA | 60mA | 60mA | 60mA | 60mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) | 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) | 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) | 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) | 0.283 L x 0.205 W (7.20mm x 5.20mm) |