Bourns Inc. CAY10A-472J4LF
部品番号
CAY10A-472J4LF
メーカー
Bourns Inc.
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
0804, Convex, Long Side Terminals
データシート
日文版CAY10A-472J4LF.pdf
説明
RES ARR 4 RES 4.7K OHM 0804
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order CAY10A-472J4LF on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the CAY10A-472J4LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CAY10A-472J4LF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 4.7k 4.7k 4.7k 4.7k 4.7k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 63mW 63mW 63mW 63mW 63mW
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)