Bourns Inc. CAY16-301J4LF
部品番号
CAY16-301J4LF
メーカー
Bourns Inc.
カテゴリ:
抵抗ネットワーク、アレイ
パッケージ
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
データシート
日文版CAY16-301J4LF.pdf
説明
RES ARRAY 4 RES 300 OHM 1206
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order CAY16-301J4LF on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the CAY16-301J4LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CAY16-301J4LF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CAY16-301J4LF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series CAY16 CAY16 CAY16 CAY16 CAY16
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 300 300 300 300 300
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)