| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable | Socketable |
| Function | Repeat Cycle | Repeat Cycle | Repeat Cycle | Repeat Cycle | Repeat Cycle |
| ContactRating@Voltage | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC | 10A @ 120/240VAC |
| Voltage-Supply | 115VAC | 115VAC | 115VAC | 115VAC | 115VAC |
| TerminationStyle | Plug In, 8 Pin (Octal) | Plug In, 8 Pin (Octal) | Plug In, 8 Pin (Octal) | Plug In, 8 Pin (Octal) | Plug In, 8 Pin (Octal) |