KYOCERA AVX CP0603A0991DWTR
部品番号
CP0603A0991DWTR
メーカー
KYOCERA AVX
カテゴリ:
RF 方向性結合器
パッケージ
0603 (1608 Metric)
データシート
日文版CP0603A0991DWTR.pdf
説明
RF DIR COUPLER 991MHZ 0603
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order CP0603A0991DWTR on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the CP0603A0991DWTR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CP0603A0991DWTR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CouplerType - - - - -
Frequency 991MHz 991MHz 991MHz 991MHz 991MHz
CouplingFactor - - - - -
Applications - - - - -
InsertionLoss - - - - -
Power-Max 3W 3W 3W 3W 3W