ECS Inc. ECS-2100A-196.6
部品番号
ECS-2100A-196.6
メーカー
ECS Inc.
カテゴリ:
発振器
パッケージ
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
データシート
日文版ECS-2100A-196.6.pdf
説明
XTAL OSC XO 19.6608MHZ HCMOS TTL
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order ECS-2100A-196.6 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the ECS-2100A-196.6 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECS-2100A-196.6?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ECS-2100 ECS-2100 ECS-2100 ECS-2100 ECS-2100
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 19.6608 MHz 19.6608 MHz 19.6608 MHz 19.6608 MHz 19.6608 MHz
Function - - - - -
Output HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL
Voltage-Supply 5V 5V 5V 5V 5V
FrequencyStability ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Ratings - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm) 0.520 L x 0.520 W (13.20mm x 13.20mm)