Panasonic Electronic Components ELC-06D331E
部品番号
ELC-06D331E
メーカー
Panasonic Electronic Components
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Radial, Vertical Cylinder
データシート
日文版ELC-06D331E.pdf
説明
FIXED IND 330UH 300MA 740MOHM TH
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order ELC-06D331E on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the ELC-06D331E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ELC-06D331E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-06D331E.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 06D 06D 06D 06D 06D
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 740mOhm 740mOhm 740mOhm 740mOhm 740mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz