TE Connectivity Laird EXB150PL
部品番号
EXB150PL
データシート
日文版EXB150PL.pdf
説明
RF ANT 156MHZ WHIP STR PL CONN
Product details
1. How to order EXB150PL on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the EXB150PL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB150PL?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB150PL.
7.How to contact us to get technical supports, such as EXB150PL pin diagram, EXB150PL datasheet?
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band) 156MHz 156MHz 156MHz 156MHz 156MHz
FrequencyRange 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz 150MHz ~ 162MHz
Features - - - - -
Termination PL PL PL PL PL
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm) 6.500 (165.10mm)