TE Connectivity Laird EXB155PL
部品番号
EXB155PL
データシート
日文版EXB155PL.pdf
説明
RF ANT 159MHZ WHIP STR PL CONN
Product details
1. How to order EXB155PL on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the EXB155PL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB155PL?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB155PL.
7.How to contact us to get technical supports, such as EXB155PL pin diagram, EXB155PL datasheet?
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band) 159MHz 159MHz 159MHz 159MHz 159MHz
FrequencyRange 155MHz ~ 164MHz 155MHz ~ 164MHz 155MHz ~ 164MHz 155MHz ~ 164MHz 155MHz ~ 164MHz
Features - - - - -
Termination PL PL PL PL PL
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 6.300 (160.02mm) 6.300 (160.02mm) 6.300 (160.02mm) 6.300 (160.02mm) 6.300 (160.02mm)