F3SJ-A0533P14.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F3SJ-A0533P14.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A | F3SJ-A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Protection | Finger | Finger | Finger | Finger | Finger |
| DetectionCapability | 14mm | 14mm | 14mm | 14mm | 14mm |
| ProtectiveHeight | 533mm | 533mm | 533mm | 533mm | 533mm |
| NumberofBeams | 58 | 58 | 58 | 58 | 58 |
| BeamPitch | 9mm | 9mm | 9mm | 9mm | 9mm |
| OperatingRange | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m | 0.2m ~ 9.0m |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |