FAN1086S33X.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FAN1086S33X.
| 画像 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 7.5V | 7.5V | 7.5V | 7.5V | 7.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 1.5V @ 1.5A | 1.5V @ 1.5A | 1.5V @ 1.5A | 1.5V @ 1.5A | 1.5V @ 1.5A |
| Current-Output | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| Current-Quiescent(Iq) | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) |
| ControlFeatures | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 25°C ~ 125°C | 25°C ~ 125°C | 25°C ~ 125°C | 25°C ~ 125°C | 25°C ~ 125°C |