Schaffner EMC Inc. FN2200B-100-35
部品番号
FN2200B-100-35
メーカー
Schaffner EMC Inc.
カテゴリ:
電力線フィルター モジュール
パッケージ
データシート
日文版FN2200B-100-35.pdf
説明
LINE FILTER 1.2KVDC 100A CHASS
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order FN2200B-100-35 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the FN2200B-100-35 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FN2200B-100-35?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series FN 2200 FN 2200 FN 2200 FN 2200 FN 2200
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType DC DC DC DC DC
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC 1200V (1.2kV) 1200V (1.2kV) 1200V (1.2kV) 1200V (1.2kV) 1200V (1.2kV)
Voltage-RatedAC - - - - -
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) - - - - -
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 100 A 100 A 100 A 100 A 100 A
Frequency-Operating - - - - -
ApprovalAgency cURus, ENEC cURus, ENEC cURus, ENEC cURus, ENEC cURus, ENEC
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C