Bivar Inc. FRS3.5-30LG
部品番号
FRS3.5-30LG
メーカー
Bivar Inc.
カテゴリ:
ボード スペーサー、スタンドオフ
パッケージ
データシート
日文版FRS3.5-30LG.pdf
説明
ROUND SPACER M3.5 NYLON 30MM
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order FRS3.5-30LG on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the FRS3.5-30LG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FRS3.5-30LG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FRS3.5-30LG.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series FRS FRS FRS FRS FRS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Round Spacer Round Spacer Round Spacer Round Spacer Round Spacer
Threaded/Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded
Gender Female, Female Female, Female Female, Female Female, Female Female, Female
ScrewThreadSize M3.5 M3.5 M3.5 M3.5 M3.5
Diameter-Inside 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm)
Diameter-Outside 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm)
BetweenBoardHeight 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm)
Length-Overall 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm) 1.181 (30.00mm)