Sensata-Airpax IAGN11-1REC4-72-30.0
部品番号
IAGN11-1REC4-72-30.0
メーカー
Sensata-Airpax
カテゴリ:
回路ブレーカー
パッケージ
データシート
日文版IAGN11-1REC4-72-30.0.pdf
説明
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order IAGN11-1REC4-72-30.0 on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the IAGN11-1REC4-72-30.0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IAGN11-1REC4-72-30.0?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series IAG IAG IAG IAG IAG
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V