Vishay Dale IMC1210SY15NK
部品番号
IMC1210SY15NK
メーカー
Vishay Dale
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
1210 (3225 Metric)
データシート
日文版IMC1210SY15NK.pdf
説明
FIXED IND 15NH 661MA 160MOHM SMD
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order IMC1210SY15NK on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the IMC1210SY15NK price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IMC1210SY15NK?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IMC1210SY15NK.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series IMC-1210 IMC-1210 IMC-1210 IMC-1210 IMC-1210
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic
Inductance 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 661 mA 661 mA 661 mA 661 mA 661 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max 160mOhm Max
Q@Freq 30 @ 50MHz 30 @ 50MHz 30 @ 50MHz 30 @ 50MHz 30 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant 1GHz 1GHz 1GHz 1GHz 1GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz