Vishay Dale IR02RU3R0H
部品番号
IR02RU3R0H
メーカー
Vishay Dale
カテゴリ:
固定インダクタ
パッケージ
Axial
データシート
日文版IR02RU3R0H.pdf
説明
FIXED IND 3UH TH
数量
支払い
payment
配送
payment
Product details
1. How to order IR02RU3R0H on 富東通信(深セン)グループ株式有限公司?
3. Are the IR02RU3R0H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IR02RU3R0H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IR02RU3R0H.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as IR02RU3R0H pin diagram, IR02RU3R0H datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
メーカー Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging - - - - -
Series IR IR IR IR IR
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 3 µH 3 µH 3 µH 3 µH 3 µH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) - - - - -
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz 7.9 MHz